Masz zadłużenie na Wyspach? Zobacz, co należy zrobć, aby się ich pozbyć!

Kiedyś usłyszałam bardzo mądrą uwagę na temat Polaków, którzy często w zetknięciu z osobistym problemem stosują metodę „jasam”. Specjalnie napisane razem, bo brzmi to najczęściej z ust Polaków, jak bliżej nie określone japońskie słowo. Prawda jest jednak taka, że zawsze jest jakieś wyjście z zadłużenia, a zwłaszcza na Wyspach. Długi mogą nas przerastać, przerażać i wreszcie przejąć nad nami kontrolę. A my mówimy, że to nad nimi należy przejąć kontrolę, a także, iż należy odzyskać płynność finansową i przyjazną kontrolę nad swoimi pieniędzmi.

Od czego zacząć proces oddłużania?

Zdecydowanie od zmiany swoich wszystkich długów w jedną minimalną i przyjazną ratę. Za pomocą skutecznych narzędzi można spowodować, aby nasze odsetki zostały zamrożone, zaś wszelkie działania naszych wierzycieli i kredytodawców w stosunku do nas po prostu wstrzymane. Tak, to możliwe. Mało tego! W sytuacjach bardziej skomplikowanych można także wstrzymać również wszelkie działania prawne i windykacyjne. To jedyne wyjście, aby odzyskać święty spokój i – co za tym idzie – przestać otrzymywać telefony i listy stawiające ciągle to nowe finansowe poprzeczki i wymagania.

Czy oddłużanie bez wsparcia specjalistów jest możliwe?

Z programów oddłużeniowych w UK korzysta rocznie prawie 30 tys. osób już od 2009 r. W państwach Unii Europejskiej już w latach dziewięćdziesiątych XX wieku utrwaliło się przekonanie, że wyłączenie na zawsze zadłużonych obywateli z życia gospodarczego i społecznego jest niekorzystne dla gospodarki narodowej. Z tego powodu ustawodawcy krajów Europy Zachodniej wprowadzili unormowania w sprawie upadłości konsumenckiej. Ale czy to jedyne wyjście? Nie! Każdy, kto sam przed sobą umie się przyznać, że jego zadłużenia go przerastają i przez to jego życie na Wyspach przestało się opłacać, powinien skorzystać z pomocy specjalistycznych firm, takich m.in. jak IM DEBTBUSTERS LTD. A tym samym uchronić się przed koniecznością (wcześniej czy później) ogłoszenia kosztownego bankructwa i licytacji majątku.

Niestety z długami nie ma żartów!

Warto pamiętać, że poza oczywistymi skutkami długów są jeszcze te, których czasem nie dostrzegamy. Długi są bowiem powodem wielu złych następstw. Są powodem do smutku, życia w samotności, kłótni rodzinnych, rozstań, rezygnacji z własnej samorealizacji i wreszcie łamania obietnic. Jedne długi potrafią jak zaklęte pociągać za sobą następne. Fachowcy nazywają to „pętlę” lub „spiralą długów”. Człowiek czuje się jak w matni i jak zakodowany popełnia kolejne głupstwa. Ta nierówna walka potrafi pochłonąć bez reszty, a długi i tak najczęściej pozostają nie wzruszone. Podsumowując – najskuteczniejszą metodą w takich przypadkach jest – mówiąc wprost – wsparcie finansowe i szansa „resetu”.

Jesteś na Facebooku?
Zobacz nasz profil:

2020 © IM Debtbusters LTD is registered in Scotland No.549975 Registered Office: 214 Castlemilk Drive, 2/1, Glasgow G45 9JS. Data Protection Act 1998 registration number: ZA225838. IM Debtbusters LTD works in association with Licensed Insolvency Practitioners authorized and regulated by the Insolvency Practitioners Association to provide information and advice on Individual Voluntary Arrangements and Protected Trust Deeds. For the avoidance of doubt, IM Debtbusters LTD does not provide any debt advice. IM Debtbusters LTD services are profit-seeking. You can find out more about dealing with your creditors in a guide produced by the Insolvency Service: In Debt – Dealing with your creditors. You can also find alternative free-to-consumer debt advice organizations as recommended by the Money Advice Service. The Money Advice Service is an impartial service set up by the Government. For free debt counseling, debt adjustment, and credit information services, visit www.moneyadviceservice.org.uk. IM Debtbusters LTD offers free insolvency information, this information will be based on the detailed information you provide to our debt specialist 214 Castlemilk Drive, 2/1, Glasgow, G45 9JS.